ślusarz - dam pracę

KONTAKT

Sosnowiec - Dodane przez rekrutacja35 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ślusarz - dam pracę

Firma Armak Sp. z o. o., wiodący producent armatury przemysłowej,
zatrudni na stanowisko
ślusarza
miejsce pracy : Sosnowiec

Opis stanowiska:
wiercenie oraz gwintowanie na wiertarkach promieniowych
trasowanie
ostrzenie narzędzi niezbędnych do pracy

Wymagania:
wykształcenie zawodowe obróbka skrawaniem
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
znajomość narzędzi
zdyscyplinowanie, sumienność i precyzyjność w wykonywaniu pracy

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
szkolenie najlepszych kandydatów
pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

ARMAK Sp. z o.o.
ul. Swobodna 9, 41-200 Sosnowiec

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę ARMAK Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r. , Dz. U. z 2014 r., poz. 1182) "

Mapa SosnowiecProfil założony 12 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - ślusarz - dam pracę

Polecane, ciekawe strony z Sosnowca. Prowadzisz serwis o Sosnowcu lub zwiazany z Sosnowiec - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Internetowy Miasta Sosnowiec !Zobacz stronę Biuro Podróży Aurora !Zobacz stronę Wirtualne Miasto Sosnowiec !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Sosnowiec City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Sosnowca: Będzin ogłoszenia - Katowice darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Bytom ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję