Konsultant Klienta Indywidualnego

KONTAKT

Sosnowiec - Dodane przez michal.janeczek (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant Klienta Indywidualnego

W związku z dynamicznym rozwojem, Cursor S.A. autoryzowany partner sieci Orange do swojego Call Center w Sosnowcu zatrudni pracowników na stanowisko: KONSULTANT KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Opis stanowiska: Praca polega na telefonicznym kontakcie z klientem telefonia stacjonarna

Oferujemy:
Wysoką stawkę godzinową 8,5 PLN/H
Wysoką premię sprzedażową min. 500 PLN
Elastyczny grafik Praca w zmianach ( 9-15,15-21)
Pakiet szkoleń wstępnych
Wzorową atmosferę

Oczekujemy:
Pozytywnego nastawienia do pracy z klientem
Chęci do zdobywania nowego doświadczenia

Chętnie zatrudnimy osoby bez doświadczenia!

Mapa SosnowiecProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant Klienta Indywidualnego

Polecane, ciekawe strony z Sosnowca. Prowadzisz serwis o Sosnowcu lub zwiazany z Sosnowiec - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualne Miasto Sosnowiec !Zobacz stronę Serwis Internetowy Miasta Sosnowiec !Zobacz stronę Biuro Podróży Aurora !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Sosnowiec City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Sosnowca: Będzin ogłoszenia - Katowice darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Bytom ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję