KONSULTANT DS.SPRZEDAŻY

KONTAKT

Sosnowiec - Dodane przez ZSIDZ AS (firma) -

Pełna treść ogłoszenia KONSULTANT DS.SPRZEDAŻY

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: śląskie

Opis stanowiska:
Poszukujemy osób, które stawiają na zaangażowanie i chęć rozwijania swoich umiejętności.
Nie wymagamy doświadczenia, jeżeli lubisz dzwonić, idealnie pasujesz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:
-nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientem
-dbanie o dobre relacje z klientami
-realizacja planów sprzedażowych
-weryfikacja informacji

Wymagania:
-bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
-umiejętność prowadzenia rozmów przez telefon
-pozytywne nastawienie
-motywacja do pracy
-nastawienie na sukces i realizację celów
-kreatywność i inicjatywa

Mile widziane:
-doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
-studenci

Oferujemy:
-pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-pracę w młodym zespole,
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + wysokie prowizje)
-pracę w godzinach 8.00 - 16.00 (pn. - pt.)

Mapa SosnowiecProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - KONSULTANT DS.SPRZEDAŻY

Polecane, ciekawe strony z Sosnowca. Prowadzisz serwis o Sosnowcu lub zwiazany z Sosnowiec - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Internetowy Miasta Sosnowiec !Zobacz stronę Biuro Podróży Aurora !Zobacz stronę Wirtualne Miasto Sosnowiec !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Sosnowiec City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Sosnowca: Będzin ogłoszenia - Katowice darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Bytom ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję